fbpx

Reality Inventors blog #004

Amazon Prime Türkiye’de!


Amazon’un 19 ülkede 150 milyon aboneye ulaşan üye servisi Amazon Prime’ı Türkiye’de de kullanıma açtı. Aylık 7.90 TL’lik bir ücret abone olunabilen serviste Amazon’dan yaptığınız alışverişlerin bedava ve hızlı kargosunun yanı sıra Prime Video ve Prime Gaming abonelikleri de var. Prime Day indirimi ile de Amazon Prime Türk kullanıcılarına kolaylıklar sağlayacak.

Yeni Apple’lar tanıtıldı!


Apple uzun bir süreden sonra Salı günü “Time Flies” adı altında bir etkinlikte yeni ürünlerini ve hizmetlerini tanıttı. Tanıtılan ilk ürün ise Apple Watch 6 Serisi oldu. Kandaki oksijen değerini de ölçebilecek olan saat, Apple Watch serisinde bir ilki başarıyor. Apple Fitness+ adında sanal fitness dersleri için yeni bir abonelik hizmeti oluşturduğunu açıkladı. Hizmet iPhone’lar, iPad’ler ve Apple TV ile entegre olsa da Apple, yeni servisin Apple Watch için tasarlandığını açıkladı.

Facebook’tan canlı müzik yasağı!

Facebook, güncellediği kullanım koşulları kapsamında kaydedilmiş müzik içeren canlı yayınları ve uzun video paylaşımlarını engelleme kararı aldı. Koşullardaki bu güncelleme, kaydedilmiş müzik içeren canlı yayınların geleceği ile ilgili pek çok soru işaretini beraberinde getiriyor. Bu adımdan en çok etkilenecek olanlar da özellikle pandemi sürecinden bu yana canlı yayınları hayatlarının bir parçası haline getiren ve kitleleriyle bu şekilde iletişimde kalan DJ’ler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

İletişime Geçin

İstediğiniz zaman bizi arayın veya mail gönderin, tüm sorularınızı iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.